۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
مرحومه خانم مهين فاضلي

فرزندمرحومه مهين فاضلي: " آرزوي مادرم خدمت به ايرانيان بود."

مرحومه " مهين فاضلي" يكي از خيرين دانشگاه‌ساز دانشگاه اصفهان است كه با نيت خير خود در ساخت و تجهيز دانشكده علوم تربيتي و مركز مشاوره مشاركت داشته است.مهين فاضلي درسال 1307 متولد شد و در شهريور سال 87 به رحمت ايزدي پيوست.
 
مرحومه "مهين فاضلي" و مشاركت در ساخت دانشكده علوم‌تربيتي
عليرضا كلاهدوزان نوه مرحومه فاضلي در مورد مادربزرگ خود مي‌گويد: مادربزرگ علاقه فراواني به كار خيرداشت و در دانشگاه اصفهان فعاليت‌هاي بي‌شماري داشت كه پرداخت مبلغ حدود دو ميليارد تومان كه معادل 10 تا 15 درصد بودجه مورد نياز براي ساخت و آماده‌سازي دانشكده علوم تربيتي است.

تامين هزينه‌هاي تجهيزات داخلي مركز خدمات مشاوره دانشگاه اصفهان از ديگر خدمات اين خير گرامي مي‌توان به تامين هزينه‌هاي لازم جهت تجهيز داخلي مركز خدمات مشاوره، روانشناسي دانشگاه اصفهان است ضمن اينكه ايشان در مدت حيات خود كارهاي خير فراوان ديگري را انجام دادند كه از بين آنها مي‌توان به احداث چندين ساختمان در منطقه محروم زينبيه و وقف يك سوم از اموالشان براي امور خير اشاره كرد.دكتر مريم حريري فرزند مرحومه فاضلي كه هم‌اكنون مدير مركز خدمات روانشناسي و مشاوره دانشگاه اصفهان است ضمن اشاره به مركز خدمات روان‌شناسي به ضرورت نياز مردم به خدمات مشاوره تاكيد كرد و اينكه نياز مردم به مشاوره خيلي بيشتر از نياز به تغذيه و مسائل ديگر است ضمن اينكه مشاوره برطرف كردن آسيب‌هاي رواني بزرگترين اقدامي است كه مي‌توان انجام داد.

خواسته مادرم را اجابت كردم


وي با اشاره به اهداي مبلغي از سوي مادر براي تجهيز اين مركز، گفت: اينكه امروز مديريت اين مركز را با پيشنهاد مسوولان دانشگاه اصفهان پذيرفته‌ام خواسته مادرم بودم چرا كه در زندگي حامي خوبي براي من بود و هميشه دوست داشت تحصيل‌كنم و با ارائه خدمات مشاوره به مردم كشورم خدمت كنم.
مديرمركز مشاوره، روانشناسي و خدمات دانشگاه اصفهان ادامه داد: با اين نيت آمدم تا بتوانم به نيازمندان حقيقي كمك كنم و با توجه ويژه به محرومان به ارائه خدمات مشاوره رايگان مي‌پردازيم. حريري به آماده‌سازي اين مركز به مدت سه ماه و آغاز جدي كار در اواسط خرداد اشاره كرد و گفت: در اين مركز مشاوره شغلي، مشاوره قبل و حين ازدواج، مشاوره طلاق، مشاوره كودك، مشاوره آسيب‌هاي اجتماعي به مراجعه‌كنندگان ارائه مي‌شود، علاوه بر اينكه مشاوران اين مركز را اساتيد برجسته دانشگاه اصفهان تشكيل مي دهند.
 
 
تاریخ به روزرسانی:
1398/01/28
تعداد بازدید:
320
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان - خیابان هزار جریب - دانشگاه اصفهان- ساختمان مرکزی- طبقه همکف
کدپستی: 8174673441
E-mail: bonyad@dean.ui.ac.ir
تلفن: 031-37935358 
 
Powered by DorsaPortal